Про нас

Початок діяльності підприємства ПП Корунд припадає на 2001 рік. У той час дане підприємство розвивалося як будівельна компанія і працювало з різними як маленькими, так і істотно-вагомими проектами в своїй сфері. У ряді таких проектів були малі житлові конструкції і більші цегельні споруди різних масштабів.

Таким чином ПП Корунд виконувало будівельну функцію аж до 2004 року, після чого з аналізу ринку і пріоритетним цінностям було прийнято рішення змінити рід діяльності в виробничому напрямку.

Протягом кількох наступних років підприємство здійснювало масштабне інвестування в виробництво. Виробничі потужності ПП Корунд поступово поповнювалися професійними кадрами та відповідним обладнанням, що забезпечило прогресуючий старт в області виготовлення різного устаткування для сільського господарства і комплектуючих для різних будівельних установок і навісного обладнання.

Повноцінне перетворення відбулося в 2007 році. У той час на підприємстві працював штатний персонал з вузьким профілем діяльності. Керівництвом ж було прийнято рішення виключити виготовлення обладнання для цегельних заводів, з повною реорганізацією в сферу навісного обладнання.

Далі рік за роком в прогресуючому темпі нарощувалися агрегатні потужності. Збільшилися масштаби виробництва, як в інтенсивному, так і екстенсивному напрямку. Кількості продукції, що випускається виросли з одиниць до десятків, а персонал нараховує близько 100 чоловік.

Також на базі ПП Корунд було створено філіальне підприємство в СМТ Гнівань «Жмеринський металообробний завод» який безпосередньо виконує роль допоміжної функції основного підприємства.

Що ж стосовно внутрішньої організації, то свого піку розвитку ПП Корунд отримало за час правління Анатолія Кушніра. Він же власне є засновником і «Батьком» підприємства. Згідно з його політиці вся продукція, що випускається незалежно від складності та вартості, повинна виконуватися на вищому рівні, щоб забезпечити не тільки доступність, але і надійність для будь-якого класу споживача. Основи його організації збережені і забиті в програму життя ПП Корунд і по сьогоднішній день. Вони стали не просто завданням - а принципом діяльності кожного співробітника.

Місія та цінності

На ПП Корунд працюють виключно професіонали. Технічний персонал по крітерійному рівню не допускає недбалості або відхилень від конкретно поставленої мети. Всі люди проходять внутрішню перевірку знань і профпридатності для отримання допуску до агрегату або установки.
Таким чином, людський ресурс отримує постійні інвестиції для підтримки робочого рівня із забезпеченням належної бази знань.

  • Випробувальний термін при вступі в штатний оборот підприємства;
  • Технічні випробування для перевірки на наявність базових знань;
  • Щорічні внутрішні перевірки на придатність до виконання посадових функцій;
  • Навчання роботи на новому обладнанні;
  • Переатестація по закінченню строку встановленого керівним персоналом.

Підприємство має кілька гілок персоналу, які виконують конкретну функцію для забезпечення загальносистемної роботи.
Крім людського фактора, що не відокремлені роль на виробництві грають технічні установки для виготовлення комплектуючих або готових елементів для випуску пропонованої продукції. Всі агрегати проходять технічне обслуговування і рекомплектацію в залежності від потреби або амортизаційного прорахунку.
Мета підприємства як цілісної структури полягає в тому, щоб завтра воно було сильніше ніж сьогодні, відповідно проектний відділ розробляє базу виробів здатних заняти або конкурентно здатний рівень, або внести щось нове і сучасне в ринкову систему, тим самим забезпечивши людей гідною продукцією, яка полегшить їх працю при обробці сільськогосподарських ділянок, а також фермерських господарств, а себе фінансовою базою для подальшого розвитку.