Умови повернення та обміну

Шановні клієнти, завжди перевіряйте товар при отриманні в транспортній компанії. Для оформлення повернення, клієнт повинен надати менеджеру файл для узгодження, з переліком товару, який він збирається повернути. У разі, коли клієнт приймає рішення відправити товар без узгодження зі своїм менеджером, відшкодування його вартості не відбувається.

Повернення товару можливе за умови:

  1. Тільки за попереднім погодженням з менеджером;
  2. Термін повернення товару не перевищує 14 днів з моменту придбання;
  3. Товар не повинен мати слідів установки або некваліфікованого ремонту (перевіряйте товар на можливий брак перед установкою).
  4. Збереження товарного вигляду: наявність фабричної упаковки, упаковка не брудна, не пом'ята, не порвана, не заклеєна скотчем.
  5. А також при відсутності на товарі слідів експлуатації:
  • відсутність слідів, які спричинили попаданням на товар сторонніх речовин, предметів рідин;
  • відсутність механічних пошкоджень;
  • відсутність забруднень;

Повернення та обмін товару належної якості проводиться протягом 14 днів з моменту покупки. Важливо, щоб вся упаковка, бирки і чеки були збережені, а сам товар не був у використанні. При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте покупку у присутності співробітника кур'єрської служби. Претензії по зовнішньому вигляду приймаються тільки в момент доставки або отримання товару на складі. Якщо ви прийняли замовлення, розплатилися, покинули поштове відділення, це означає, що куплений товар повністю відповідає замовленню. Послуги транспортних компаній сплачує клієнт.