Способи оплати

Як оплатити товар

При оформленні замовлення вибирайте той спосіб оплати, що найбільш зручний і вигідний для вас. Текст нижче допоможе розібратися в наших умовах.

1. Оплата готівкою​

Перший варіант:

накладений платіж. Ви платите за товар після його отримання та огляду на відділенні Служби доставки або кур'єру. Послуга платна, але діє в усіх регіонах України. Вартість визначає Служба доставки. + 2% від суми замовлення.

Другий варіант:

Ви платите за накладений платіж кур'єру Нової Пошти. На жаль, адресна доставка діє лише в 5 містах: Київ, Львів, Одеса, Дніпро і Харків. Також є обмеження по сумі платежу - кур'єр приймає максимум 14 000 грн.

2. Переклад на картку ПриватБанку

Якщо ви нам довіряєте, переведіть гроші на банківську карту нашого магазину. Це дешевше накладеного платежу і зручніше: сплачуйте дома за допомогою онлайн-банкінгу, в найближчому терміналі або в касі банку.

Якщо Ви нам не довіряєте, з'ясуйте у свого регіонального менеджера «ПриватБанку» про наше підприємство так, як банк перед співпрацею проводить перевірку і не співпрацює з недобросовісними клієнтами. Також менеджер, який нас обслуговує може надати Вам повну характеристику про наше підприємство і порадити про довіру до нас.

4. Онлайн-платежі​

Це новий спосіб оплати в нашому магазині. Завдяки веб-інтерфейсу LiqPay від ПриватБанку, власники карт VISA і Mastercard можуть купувати товари не виходячи з дому.

При оформленні замовлення виберіть пункт «оплата онлайн». Сайт автоматично перенаправить вас до платіжної форми LiqPay для внесення даних карти і підтвердження оплати за допомогою одноразового пароля, що прийде в смс-повідомленні.

5. Безготівковій розрахунок

Для підприємців та юридичних осіб ми пропонуємо оплату за безготівковим розрахунком. Оформіть замовлення на сайті і менеджер надішле на вашу електронну адресу рахунок-фактуру для оплати в будь-якому банку. Після того, як гроші надійдуть на рахунок магазину, ми відправимо замовлення і документи.

Ціна за товари при безготівковому розрахунку та ж, що і при звичайній оплаті. В даний момент ми працюємо без ПДВ.

Передоплата і інша важлива інформація

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер. Він підтвердить покупку, уточнить дані та погодить доставку. А після вишле реквізити для оплати і буде тримати вас у курсі виконання замовлення.

Пам'ятайте, що всі платежі проходять тільки в гривні. Тарифи на адресну доставку і накладений платіж визначає компанія Служби доставки.

Якщо ви замовляєте товар під замовлення, для фіксування його ціни потрібно внести передоплату у розмірі 50%, в іншому випадку ціна товару може змінюватися.