Гарантія

На що надається гарантія

На всі придбані товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в ньому заводських дефектів. Так, як більшість нашої продукції має сезонний характер то термін гарантії діє постійно на будь-який заводський брак.

При отриманні товару Вам необхідно перевірити відсутність дефектів, а також комплектність, якщо він був доведений належним чином.

Куди звертатися по сервісу

Гарантійне обслуговування техніки здійснюється в м Жмеринка. Всі питання вирішуються через менеджера, який займався оформленням Вашого товару.

Сервісний центр виконає гарантійний ремонт

Якщо будь-яка деталь протягом використання виявиться несправною через заводський дефект, і виконані наступні вимоги:

  • Несправність не є наслідком неправильної експлуатації, недбалості, модифікації, або власноручного регулювання з боку користувача.
  • Виріб не ремонтувався і не розбирався без присутності працівників сервісного центру. Несправність не є наслідком звичайного тимчасового зносу, або вичерпання ресурсу виробу або аксесуара.
  • Розібрана або ж розкомплектована техніка, в гарантійний ремонт не приймається.

На що не поширюється гарантія

Гарантія не поширюється на деталі і вузли, які вважаються витратними (троси, запобіжники, амортизатори, пружини і диски зчеплення, ролики й підшипники, пластик, ремені, колісні камери, шини та інше).