Інформація про доставку

Способи доставки та терміни

  1. Замовити товар на сайті і забрати його з нашого складу самостійно
  2. Забрати його в найближчому до вас відділенні Служби доставки «Делівері»​
  3. Забрати його в найближчому до вас відділенні Сервісу доставки «Нова пошта»​
  4. Забрати його в найближчому до вас відділенні Сервісу доставки «Міст експрес»​
  5. Замовити доставку кур'єром службами доставки.

Самовивіз

Ви самостійно можете отримати товар з нашого складу в м. Жмеринка, вул. Свободи, 112 в робочі дні з 8:00 до 17:00, субота та неділя - вихідний. Переконливе прохання робити бронювання заявки по нашу телефону.

«Делівері»

Ви можете замовити доставку товару в відділення «Делівері» в будь-який регіон України.

Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з номером декларації. Всі цікаві деталі щодо дати і отримання замовлення Ви зможете уточнити на офіційному сайті «Делівері».

«Нова пошта»

Ви можете замовити доставку товару в відділення «Нова пошта» в будь-який регіон України.

Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з номером декларації. Всі цікаві деталі щодо дати і отримання замовлення Ви зможете уточнити на офіційному сайті «Нова пошта».

«Міст експрес»

Ви можете замовити доставку товару в відділення «Міст експрес» в будь-який регіон України.

Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з номером декларації. Всі цікаві деталі щодо дати і отримання замовлення Ви зможете уточнити на офіційному сайті «Міст експрес».

Важливо!

Весь товар перед відправкою проходить перевірку і страхується на його повну вартість. Отримуючи товар Ви повинні обов'язково перевірити його на наявність будь-яких пошкоджень, і якщо вони є пред'явити претензії службі доставки безпосередньо на місці. Пам'ятайте, що служба доставки відшкодовує лише той збиток, який був заподіяний товару з її вини.

Провести розрахунок вартості доставки:

Делівері Новая почта Міст експрес

Якщо у Вас виникли будь-які питання в процесі оформлення товару дзвоніть нам і ми з радістю вам допоможемо, наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.