Подрібнювач гілок для мотоблока РМ-80М

Подрібнювач гілок для мотоблока добре підходить для переробки обрізків саду, крон дерев в лісовій галузі, деревних відходів після комунальної діяльнос..
  • Тип: причіпний
  • Діаметр деревини: м'яка до 8 см., тверда до 6 см.
  • Довжина дров на виході: груба до 8 см, тонка до 17 см.
  • Продуктивність: 5 м³ /год
  • Розміри: 129х56х119 см.
  • Агрегатується з: важкими мотоблоками від 8 к.с.
  • Вага: 140 кг.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 5005
36280.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: РМ-80М

 

 

 

 

Подрібнювач гілок для мотоблока добре підходить для переробки обрізків саду, крон дерев в лісовій галузі, деревних відходів після комунальної діяльності та в підсобних господарствах, які можливо викидалися і раніше не розглядалися як паливо. При заготівлі дров більшість з нас гілки викидали і не використовували, ця машина дозволяє використовувати всю деревину без залишку. Ви самі знаєте скільки зростає самосівні поросли, яку безперешкодно можна переробляти нашою машиною в паливо. Також тріскодробарка відмінно справляється з рубкою обапола (відходи пилорами).

Конструкторська розробка даного гілкоруба спрямована на передачу потрібних обертів на робочу частину рубильного блоку необхідну для якісної, сильної рубки і довговічності роботи. Ножі рубальної машини виготовляються зі спеціальної сталі яка проходить термічну обробку і легко знімаються для обслуговування, заміни. Обороти від двигуна проходять через ремінну, ланцюгову передачу, а також редуктор, забезпечуючи правильне зниження оборотів для збільшення сили ударів ножів по деревині. Шестерні редуктора виготовляються зі сталі 45 і проходять термообробку. Використовуються 308 закриті підшипники середньої серії.

Характеристики
Тип
причіпний
Діаметр деревини
м'яка до 8 см., тверда до 6 см.
Довжина дров на виході
груба до 8 см, тонка до 17 см.
Продуктивність
5 м³ /год
Розміри
129х56х119 см.
Агрегатується з
важкими мотоблоками від 8 к.с.
Вага
140 кг.
Подрібнювач гілок для мотоблока РМ-80М

подрібнювач гілок, подрібнювач для мотоблока, рубільна машина