Подрібнювач гілок для трактора РМ-80Т

Подрібнювач гілок тракторний РМ-80Т - це Українська розробка компанії ТОВ ЖМЗ ​​для зчіпки з трактором і приєднання до валу відбору потужності який пр..
  • Тип: причіпний
  • Діаметр деревини: м'яка до 8 см., тверда до 6 см.
  • Довжина дров на виході: 8 до 17 см.
  • Кількість ножів: 6 шт.
  • Продуктивність: 5 м³ /год
  • Розміри: 105х87х88 см.
  • Агрегатується з: тракторами від 18 к.с.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 5001
32360.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: РМ-80Т

 

 

 

 

Подрібнювач гілок тракторний РМ-80Т - це Українська розробка компанії ТОВ ЖМЗ ​​для зчіпки з трактором і приєднання до валу відбору потужності який призводить ножі подрібнювача в рух. Тракторний подрібнювач гілок дробить гілки м`яких порід розміром до 80 мм, а твердих гілок до 60 мм.

Дана конструкція має не складний, але надійний і продуктивний для подріблення механізм з шістьма ножами, які дроблять гілки на шматки від 80 до 170 мм. Всього установка здатна виробляти до 5 куб.м дров за годину роботи, що дозволяє використовувати її в промислових масштабах під час лісоповалу, планових чисток лісосмуг, парків, ділянок з багатою деревною рослинністю.

Загальна вага агрегату становить 140 кг і стійку основу, що дає можливість використовувати його в зчепленні з трактором. Подрібнювач гілок це хороше рішення для невеликих підприємств з виробництва дров, так як в умовах підвищення тарифів на газове опалення дров'яні котли все більше набирають популярності і сезонна заготівля деревного палива знаходить всенародні масштаби.
Характеристики
Тип
причіпний
Діаметр деревини
м'яка до 8 см., тверда до 6 см.
Довжина дров на виході
8 до 17 см.
Кількість ножів
6 шт.
Продуктивність
5 м³ /год
Розміри
105х87х88 см.
Агрегатується з
тракторами від 18 к.с.
Вага
140 кг.
Подрібнювач гілок для трактора РМ-80Т

подрібнювач гілок, подрібнювач для трактора, рубальні машини