Подрібнювач гілок універсальний ПГУ - 50

Новинка
Ціну двигуна уточнюйте у менеджера.Навколо нас знаходиться багато різноманітної деревини (гілки після обрізки та інша деревина утворена після різноман..
  • Діаметр деревини: м'яка до 5 см., тверда до 3 см.
  • Довжина дров на виході: груба до 4 см, тонка до 10 см.
  • Продуктивність: 4 м³ /год
  • Розміри: 1200х525х1065 см.
  • Агрегатується з: електричним, дизельним, бензиновим двигуном
  • Вага: 105 кг.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 5007
21050.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: ПГУ - 50

Ціну двигуна уточнюйте у менеджера.

Навколо нас знаходиться багато різноманітної деревини (гілки після обрізки та інша деревина утворена після різноманітної нашої діяльності), які ми можемо використовувати у господарстві та обігріву осель. Для цього у нагоді стане розроблений по спеціальній технології конструкторами нашого підприємства подрібнювач гілок універсальний ПГУ - 50.

Робочі органи ПГУ - 50 виготовлені так, щоб технологічно працювати у парі при необхідних обертах з вузлом подачі заготовки (гілля), що забезпечує швидке подрібнення на відповідну фракцію, яку можливо у подальшому зберігати без додаткової обробки. Технологія розташування і спеціальне заточування ножів подрібнювача гілок універсального забезпечують такий розмір та форму готового продукту, який дає змогу проникнення повітря у середину по всій площі і забезпечує самостійне сушіння та тривале зберігання.

Робота подрібнювача гілок універсального ПГУ - 50 спрямована на більш тонкі заготовки, які великі подрібнювачі пропускають і не дають якісного продукту переробки. У виготовлені ПГУ - 50 використовуються технології виробництва вузлів та комплектуючих аналогічні до великих промислових подрібнювачів, тільки у менших розмірах, що дає можливість якісно виконувати необхідні задачі у побуті та невеликих виробництвах і господарствах.

Подрібнювач гілок універсальний ПГУ – 50 налаштований на ефективну роботу на присадибних ділянках, господарствах, садах, ягідниках, комунальних підприємствах та інших установах.

Характеристики
Діаметр деревини
м'яка до 5 см., тверда до 3 см.
Довжина дров на виході
груба до 4 см, тонка до 10 см.
Продуктивність
4 м³ /год
Розміри
1200х525х1065 см.
Агрегатується з
електричним, дизельним, бензиновим двигуном
Вага
105 кг.
Подрібнювач гілок універсальний ПГУ - 50

подрібнювач гілок, подрібнювач під двигун, рубільна машина