Косарка для мотоблока КР-1.1М

Косарка для мотоблока КР-1.1М дуже затребувана серед фермерів і власників заміської нерухомості. Тому така сільгосптехніка, як роторна косарка на мото..
  • Тип: навісний
  • Кількість ножів: 4 шт.
  • Продуктивність: 0,5 га/год.
  • Ширина захвату: 1,1 м.
  • Робоча швидкість: до 6 км/год.
  • Висота зрізу: 50-60 см.
  • Агрегатується з: мотоблоками від 8 к.с.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 9002
19340.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: КР-1.1М

Косарка для мотоблока КР-1.1М дуже затребувана серед фермерів і власників заміської нерухомості. Тому така сільгосптехніка, як роторна косарка на мотоблок від компанії ПП Корунд демонструє на дачних ділянках широкі можливості. Її можна задіяти навесні і влітку в якості косарки для газонів, як в саду так і в полі.

У літній період трава на газонах стрижеться за допомогою гострих ножів ріжучих груд. Ширина скошеної трави може досягати 1,1 метра. Для підвищення ефективності косіння, косарку для мотоблока розміщують попереду. В такому випадку у оператора з'являється можливість стежити за всім процесом роботи косарки. При необхідності можна зменшити ширину косіння, адже вона регульована.

Також нашими роторними косарками для мотоблока дуже зручно окошувати, що знаходяться біля краю газонів лавки, до того ж оператор має можливість спостерігати і екстрено коригувати процес косіння. Наші моделі косарок мають гарний дизайн, доступні ціни та зручні у використанні. Тому вони користуються найбільшим попитом у покупців.

Характеристики
Тип
навісний
Кількість ножів
4 шт.
Продуктивність
0,5 га/год.
Ширина захвату
1,1 м.
Робоча швидкість
до 6 км/год.
Висота зрізу
50-60 см.
Агрегатується з
мотоблоками від 8 к.с.
Вага
68 кг.
Косарка для мотоблока КР-1.1М

Косарка для мотоблока