Косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-2

Звертаємо Вашу увагу, що ціна за товар вказана без гідроциліндра, гідроциліндр можна купити додатково за 2300 грн.Садові косарки дуже популярні в сіль..
  • Тип: навісний
  • Кількість ножів: 4 шт.
  • Продуктивність: 0,5 га/год.
  • Ширина захвату: 1,1 м.
  • Робоча швидкість: до 6 км/год.
  • Висота зрізу: 50-60 см.
  • Агрегатується з: мототракторами
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 9004
20850.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: КР-1.1 ПМ-2

Звертаємо Вашу увагу, що ціна за товар вказана без гідроциліндра, гідроциліндр можна купити додатково за 2300 грн.

Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, тому така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-2 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.

У літній період трава на газонах стрижеться за допомогою гострих ножів ріжучих груд. Ширина скошеної трави може досягати 1,1 метра. Для підвищення ефективності косіння, косарку для мототрактора розміщують попереду. В такому випадку у оператора з'являється можливість стежити за всім процесом роботи косарки. Диски обертаються назустріч один одному, що дозволяє направляти скошену траву в покіс.

Також нашими роторними косарками для мототрактора дуже зручно окошувати, що знаходяться біля краю газонів лавки, до того ж оператор має можливість спостерігати і екстрено коригувати процес косіння. Наші моделі косарок мають гарний дизайн, доступні ціни та зручні у використанні. Тому вони користуються найбільшим попитом у покупців.

Характеристики
Тип
навісний
Кількість ножів
4 шт.
Продуктивність
0,5 га/год.
Ширина захвату
1,1 м.
Робоча швидкість
до 6 км/год.
Висота зрізу
50-60 см.
Агрегатується з
мототракторами
Вага
85 кг.
Косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-2

Косарка для мототрактора