Косарка самохідна роторна КСР-0,6

Одне з найпопулярніших завдань у сільському господарстві саме літом стає не поїздка на море, а скошування трави, люцерни, бур'янів і т.д. та заготівля..
  • Тип: Самохідний
  • Кількість ножів: 4 шт.
  • Ширина захвату: 0,6 м.
  • Робоча швидкість: 2-2,5 км/год
  • Висота зрізу: 50 мм.
  • Розміри: 1952х600х795 мм
  • Вага: 92 кг.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 9014
39230.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: КСР-0,6

Одне з найпопулярніших завдань у сільському господарстві саме літом стає не поїздка на море, а скошування трави, люцерни, бур'янів і т.д. та заготівля сіна на зиму. На даний час, якщо території синокосу не малі, ручною мотокосою не завжди фізично легко косити, а застосовувати велику сільгосптехніку економічно не вигідно. Вам допоможе роторна самохідна косарка.

Зручність косіння даною косаркою є те, що її особливо необхідно налаштовувати для роботи, так як вона є самохідним комплексом, який виконує косіння забеспечуючи самостійний рух з різними швидкостями (обладнений 1 та 2 передачами у перед, які легко перемикаються спеціальним важелем). Потужна конструкція робочих оганів забеспечує якісне косіння, складаючи у покос на рівні з великою сільхозтехнікою.

Практика показала, що порівнюючи з ручною мотокосою косарка самохідна роторна фізично на багато легша у роботі, швидкість косіння збільшується у два рази, а економія пального менша на 50%.

Професійний конструкторський підхід забеспечує довготривалість роботи всіх вузлів легкість та комфортне керування косаркою.

Перед початком косіння подбайте, щоб поле було без каміння. Рекомендуємо вам переглянути відеоогляд самохідної касарки та підписатись на наш канал.

Характеристики
Тип
Самохідний
Кількість ножів
4 шт.
Ширина захвату
0,6 м.
Робоча швидкість
2-2,5 км/год
Висота зрізу
50 мм.
Розміри
1952х600х795 мм
Вага
92 кг.
Кількість передач (вперед)
2 шт.
Комплектується двигунами потужністю
6,5 к.с
Косарка самохідна роторна КСР-0,6

Косарка самохідна