Піч металева переносна (Буржуйка)

Піч металева переносна (Буржуйка), з функцією приготування та розігріву їжі застосовується для обігріву житлових, побутових та виробничих приміщень, в..
  • Розміри топки: Висота – 225 мм; Глибина – 310 мм; Довжина – 305 мм
  • Товщина металу: 4 мм
  • Розміри: 440 х 875 х 705 мм
  • Вага: 52 кг.
  • Димохід: ф110 мм
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 10011
5680.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: ПМП

Піч металева переносна (Буржуйка), з функцією приготування та розігріву їжі застосовується для обігріву житлових, побутових та виробничих приміщень, виготовлена по спеціальній технології, розрахована необхідна форма та площа топки, у верхній частині топки розміщений спеціальний полум’явідбивач, який забезпечує утримання та рівномірне розподілення полум’я на бокові частини печі металевої переносної, де розміщені повітряні канали, які швидко переміщають нагріте повітря та продуктивно замінюють холодне повітря на тепле. Рушта чавунна. На трубі димоходу печі металевій переносній знаходиться шибер з механізмом регулювання, за допомогою якого регулюється час та інтенсивність горіння печі металевої переносної (Буржуйка).
Всі зазначені елементи конструкції печі металевої переносної (Буржуйка) надають можливість максимально швидко та ефективно обігрівати необхідні приміщення та приготувати і розігріти їжу.
Характеристики
Розміри топки
Висота – 225 мм; Глибина – 310 мм; Довжина – 305 мм
Товщина металу
4 мм
Розміри
440 х 875 х 705 мм
Вага
52 кг.
Димохід
ф110 мм
Піч металева переносна (Буржуйка)