Культиватор для мінітрактора КН-2.1Л

Культиватор для мінітрактора КН-2.1Л розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого гр..
  • Тип: навісний
  • Продуктивність: 1.7 га/год
  • Ширина захвату: 210 см.
  • Кількість лап: 9 шт.
  • Глибина обробки: 4-14 см.
  • Розміри: 1240х2350х44 см.
  • Агрегатується з: мінітракторами від 25 к.с.
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 11004
18730.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: КН-2.1Л

Культиватор для мінітрактора КН-2.1Л розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання його в будь-яких видах землі.

Технологічний підхід до виробництва складових частин культиватора забезпечує видалення бур'янів, необхідне розпушування, які здійснюють збереження вологи, при цьому не порушуючи цілісності складу грунту, завдяки чому залишає без зміни всю біологічну цінність гумусного шару і збагачує необхідною кількістю кисню в грунті, що супроводжує протіканню всіх необхідних хімічних процесів на оброблюваній ділянці в результаті чого підвищується врожайність.

Культиватор суцільного обробітку спрямований на обробіток ґрунту перед посівними роботами. Конструкція зроблена таким чином, що глибину обробки землі можна регулювати завдяки грудобою від 4 до 14 см.

Характеристики
Тип
навісний
Продуктивність
1.7 га/год
Ширина захвату
210 см.
Кількість лап
9 шт.
Глибина обробки
4-14 см.
Розміри
1240х2350х44 см.
Агрегатується з
мінітракторами від 25 к.с.
Вага
140 кг.
Культиватор для мінітрактора КН-2.1Л

Культиватор для мінітрактора