Культиватор для мотоблока КМО-0.9

Універсальний культиватор для мотоблока КМО-0.9 розроблений конструкторським бюро компанії ТОВ ЖМЗ ​​спільно з нашим підприємством ПП Корунд де були з..
  • Тип: навісний
  • Продуктивність: 1.05 га/год
  • Ширина захвату: 120 см.
  • Глибина обробки: 10 см.
  • Кількість секцій: 2 шт.
  • Розміри: 170х115х78 см.
  • Агрегатується з: мотоблоками
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул 11015
7740.00 грн.Добавити в вибране
Добавити для порівняння
Модель: КМО-0.9

Універсальний культиватор для мотоблока КМО-0.9 розроблений конструкторським бюро компанії ТОВ ЖМЗ ​​спільно з нашим підприємством ПП Корунд де були застосовані сучасні технології для обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічну його роботу.

Технологічний підхід до виробництва складових частин культиватора забезпечує видалення бур'янів, необхідне розпушування, які здійснюють збереження вологи, при цьому не порушуючи цілісності складу грунту, завдяки чому залишає без зміни всю біологічну цінність гумусного шару і збагачує необхідною кількістю кисню в грунті, що супроводжує протіканню всіх необхідних хімічних процесів на оброблюваній ділянці в результаті чого підвищується врожайність.

Культиватор міжрядної обробки спрямований на обробку існуючих посівів і вже зростаючих культур. Конструкція культиватора дозволяє регулювати глибину обробки грунту. Універсальний культиватор можна переробити на модель культиватора суцільного обробітку.

Характеристики
Тип
навісний
Продуктивність
1.05 га/год
Ширина захвату
120 см.
Глибина обробки
10 см.
Кількість секцій
2 шт.
Розміри
170х115х78 см.
Агрегатується з
мотоблоками
Вага
42 кг.
Культиватор для мотоблока КМО-0.9

Культиватор для мотоблока