Дропшиппінг - співпраця з нами

  • Дропшиппінг - співпраця з нами

Підприємство ПП Корунд займається розробкою і виробництвом сільхозтехніки на мотоблоки, трактора і мінітрактора в Україні.

Серед наших розробок можна знайти різну техніку для висадки, посіву та збирання врожаю, а також численні знаряддя для обробки грунту і заготівлі дров. Вся ця техніка спроектована з урахуванням запитів і вимог власників мотоблоків, мототракторов і мінітракторів.

Кінцеві покупці продукції - це власники присадибних ділянок, бажаючі механізувати і полегшити вирощування сільгоспкультур, а також малі та середні фермери. Ці дані свідчать про те, що ринок збуту для продукції великий і ще знаходиться на стадії зростання і розвитку.

Дропшиппінг - перспективна основа сучасного бізнесу.

Наше підприємство щодня відвантажує значну кількість продукції, яка надходить кінцевим покупцям в усі куточки країни. У більшості випадків перевезення здійснюється транспортними компаніями, такими як «Нова Пошта», «Міст експрес» і «Делівері». Велика частина з цього потоку навісного обладнання і садової техніки - це замовлення, зроблені через інтернет-магазини. Вони співпрацюють з нами по системі Дропшиппінг.


Чому вигідно і зручно торгувати по системі дропшіппінг? Як мінімум тому, що немає необхідності нести витрати на утримання складу, оплату праці співробітників і викуп товару на «полицю» на невизначений термін. Після надходження замовлення слід передати його регіональному менеджеру, який організовує відправку.

Як почати бізнес по Дропшиппінгу?

Для запуску бізнесу по системі Дропшиппінг потрібно, в першу чергу, мати інтернет-магазин і реєстрацію фізичної особи-підприємця. Підприємство ПП Корунд для підприємців, власників магазинів, роздрібних точок продажу, а також для інтернет-магазинів пропонує вигідні умови співпраці по Дропшиппінг. Після отримання документів, що підтверджують право на ведення бізнесу, будуть надані оптові прайси на продукцію. Це основне, що необхідно для початку бізнесу по системі дропшіппінг.

Дропшиппінг вважається легким, доступним і зрозумілим видом створення своєї справи в Інтернеті, який має такі переваги:

  • Невеликі вкладення на старті. Посередник може швидко спроектувати і відкрити власний Інтернет магазин, при цьому пропонуючи в ньому продукцію партнера. Партнерські програми не є ризикованими і складними.
  • Відсутність складу і контакту з продукцією. Посередник не потребує придбання або оренду великих складських і офісних приміщень, так як немає товарних позицій і співробітників для їх обслуговування. Скільки ви заробите через дропшіппінг - залежить тільки від вас.
  • Відправкою і доставкою товарів займається постачальник, Тому посереднику не потрібно займатися складанням договорів з кур'єрськими службами і прораховувати, скільки йому доведеться заплатити за їхні послуги. Єдиний обов'язок посередника в Дропшиппінгу - вести Інтернет-магазин: оновлювати каталоги продукції, писати оригінальні описи до кожної позиції.

Переваги співпраці з ПП Корунд по системі Дропшиппінг

  1. Можливість продавати якісний продукт, який затребуваний не тільки на території України, а й за кордоном.
  2. Матеріали, необхідні для наповнення сайту, стокові фотографії, які ви можете використовувати вже сьогодні, відеоогляди продукції, опис товарів та його характеристики.
  3. Щоденна відправка продукції в робочі дні. Співпрацюємо з такими перевізниками, як «Міст експрес», «Нова Пошта» та «Делівері».
  4. Персональний менеджер, який зможе професійно проконсультувати по продукції, наявності та сумісності техніки з різними типами тягових агрегатів.
  5. Регулярна розсилка прайсів в разі зміни ціни на який-небудь виріб, новинок серійного виробництва і інша корисна інформація, яка стосується техніки, що випускається.
  6. Різні варіанти оформлення замовлення та консультацій з персональним менеджером в телефонному режимі, через електронну пошту або Viber.

Дропшиппінг - це модель ведення бізнесу, зручна всім: виробнику, продавцю і покупцю. Якщо у вас виникло розуміння про необхідність розширення меж бізнесу, хочете розвиватися або створити свій бізнес при мінімальному вкладенні грошей, тоді однозначно варто спробувати торгівлю по системі Дропшиппінг, телефонуйте або пишіть нам на пошту з поміткою "Дропшиппінг"